.

.

Чудовиште Кабел PowerProtect FS MP 2-Продавници Пренапони Супресор

Чудовиште Кабел PowerProtect FS MP 2-Продавници Пренапони Супресор

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР со рамен екран е елегантен и стилски. Но, без разлика дали е во вашата кујна, домашна канцеларија или резервна спална соба, потребна е заштита од пренапони на струја и скокови на напон што можат да патуваат по вашата далновод и да ја оштетат поврзаната опрема. Чудовиште Power Protect FS MP 2-Продавници Пренапони Супресор заштитува вашата електроника од нестабилна моќ додека изгледа одлично во вашиот дом. Чудовиште Кабел Power Protect 200 FS MP 2-Продавници Swarge Supressor Инсталирањето заштитник за пренапони ви дава мир на умот. 2 Садови За Напојување со Х НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за заштита на вашата опрема од минливи бранови. Заштитете ги вашите чувствителни уреди со рејтинг на енергија Од 1100 Ј.

Спецификација

Избор на клиент