.

.

Betsydrake PT Балансирање Чапја Тенџере Носителот

Betsydrake PT Балансирање Чапја Тенџере Носителот

DEN 351.20
Залиха
Достапно за нарачка

Стилски држач за двојна намена/ракавица за рерна со живописен печатен преден панел со уметнички дела Од уметниците Бетси Дрејк и Р.Хамилтон. Внатрешниот џеб со меки тери овозможува употреба како ракавица за рерна. Отпорен на топлина до 400 степени. Спецификации тежина : 1.4 фунти-SKU : BTDR10495 Betsydrake PT1175 Балансирање Чапја Тенџере Носителот.

Спецификација

Избор на клиент