.

.

Дете Дете Бебе Девојка Роуз Боукнот Еластична Лента Новороденче Одење Чевли РД

Дете Дете Бебе Девојка Роуз Боукнот Еластична Лента Новороденче Одење Чевли РД

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мало Дете Бебе Девојче Роуз Боукнот Еластична Лента Новороденче Одење Чевли Функција : 100% сосема нов И висококвалитетен Материјал на чевли : Ткаенина Мек материјал прави бебето да се чувствува удобно Префект за летна секојдневна употреба и лесен за соблекување или носење дизајнот Против лизгање го одржува бебето во безбедна Шема : Цврста Декорација : Лакнот Одличен подарок За бебе Пол : Стил На Девојки : Симпатична содржина на Пакетот : 1 пар бебешки чевли големина На информации Големина : 12 Должина : 11см Инчи : 4.3"Возраст : 6~12 Месечник : 1.5 Сад : 2.5 Ова Е Неверојатен Дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Спецификација

Избор на клиент