.

.

Белата Марка Женски Печатени Долги Ракави Копче До Ноќница Пижами

Белата Марка Женски Печатени Долги Ракави Копче До Ноќница Пижами

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Спијте добро во оваа мека и пријатна ноќница. Белата Марка Женска Ноќница Со Долги Ракави Е изработена од квалитетен памук и дизајнирана со забавни отпечатоци. Овие работни чуда НА ПЈ за да ве одржат удобни и се совршени подароци. Одликувајќи се со мека ткаенина на допир која содржи мало истегнување. Белата Марка Женска Ноќница Со Долги Ракави-Продолжени Големини : Мерења На Моделот : Висина 5'7,"Биста 32Б, Половината 24,"Колковите 32". Моделот носи големина С. 95% Полиестер 5% Спандекс. Женска Ноќница. Копче До Фустан. Долг Ракав. Мека Ткаенина. Забавни Отпечатоци. Достапно во различни отпечатоци. Машинско перење ладен нежен циклус со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Користете топло железо кога е потребно. Немојте да се исушите.

Спецификација

Избор на клиент