.

.

Јубатуо Црн И Златен Сјај Роденденски Транспарент За Декорација На Роденденска Забава За Декорација На Домот

Јубатуо Црн И Златен Сјај Роденденски Транспарент За Декорација На Роденденска Забава За Декорација На Домот

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Банерот за покривање на роденденската врата е одлична декорација за роденденски тематски забави и може да ја зголеми атмосферата на среќна роденденска забава. Може да се користи и како позадина за фотографирање за роденденски забави за да ја направите вашата роденденска забава и незаборавна. Треба да ја исечете оваа нишка до соодветната должина по потреба.Големината на банерот на вратата на роденденската забава е 185 € 90 см. Стилски и елегантен изглед, направете го вашиот домашен живот Поделикатен и поубав.Банерот на панелот на вратата е лесен за инсталирање. Банерот на вратата е комбинација од црно и злато, погодна за мажи и жени. Најдобар Подарок : ова се совршени подароци за вашите најблиски и пријатели. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите.Карактеристики ова е банер на панелот на вратата специјално дизајниран за роденденски забави. Фини детали : извонредната изработка, специјалниот дизајн го прават одличен украс. Користете црна ткаенина со златен сјај отпечатен со забави, како што се златни балони, колачи, подароци и чаши за вино.

Спецификација

Избор на клиент