.

.

Жени Секси Проѕирни Прикривања На Плажа, Мини Здолништа За Костими За Капење Со Висок Струк Проегирни Слаби Саронг Бикини Костими За Капење

Жени Секси Проѕирни Прикривања На Плажа, Мини Здолништа За Костими За Капење Со Висок Струк Проегирни Слаби Саронг Бикини Костими

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Проѕирни Мрежести Мини Здолништа, Еднобојна Боја Со Висок Струк Видете Преку Прикривање На Плажа Со Лизгачки Здолништа. Карактеристики : . Чувство на мек допир и извонредна изработка, го прави удобен за носење. Една големина одговара за повеќето жени и девојки. Рачно миење со ладна вода. Не избелувајте и не паѓајте суво топло. Големина(см)tttt t. s пресврт : t66t Length : t34. Мпресврт : т70должина : т35. Л пресврт : т74должина : т36. XLпресврт : t78tlengh : t37. Големина (инч)tttt t. s пресврт : t25. 98 tlengh : t13. 39 . Мпресврт : т27, 56 должина : т13, 78 . Л пресврт : т29. 13 должина : т14. 17 . XLпресврт : t30, 71 tlengh : t14, 57 . Спецификација : . Материјал : Најлон, полиестер . Боја : Мулти-боја. Стил : Секси. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Лето. Вклучен Пакет. 1 Х Здолниште . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од врвен најлон + полиестер. Проегирна ткаенина, лесна и дише, брзо сушење и останува нежно на кожата. Карактеристики : Еднобојна, висока половина, плисирана, блиска кондиција, проѕирна, над должината на коленото. Удобно за целодневно покривање, ве штити од сонце. Дизајн : Чистиот дизајн обезбедува секси покриеност, што исто така помага да ја покажете вашата совршена крива, да ја направите вашата фигура демне и пошармантна. Натпревар : Одлично оди со различни костими за капење, бикини итн. Ова здолниште е добар избор дали се користи како домашна облека или кога ќе излезете. Пакет : 1* прикријат. Нема гаќи.

Спецификација

Избор на клиент