.

.

Алфред Данер Женски Ситни Вратоврска Боја Шарени Вез Врвот

Алфред Данер Женски Ситни Вратоврска Боја Шарени Вез Врвот

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Подигнете го вашиот стил со нашиот печатен женски врв со боја на вратоврска. Овој изглед на ракави со должина од три четвртини е дизајниран со нежни цветни везени букети обележани со суптилни монистра и детал за украсување на пикот на вратот на екипажот. НАПРАВЕНО СО СРЦЕ и ДУША : Алфред Данер Ад. е семејна компанија базирана на два клучни столба : срце и душа, и двата се вградени во облеката што ја создаваме и културата што ја живееме и дишеме. Нашиот модел е приближно 5 стапки 8 инчи и носи деколте Со големина С.екипаж. Три Четвртини Ракави. Права Линија. 95% ПАМУК 5% СПАНДЕКС. Лесна Ткаенина За Нега. Машинско Перење Ладно/Сушење. Колекција : ПАЛМА пустина.

Спецификација

Избор на клиент