.

.

Специјална Пригода На Девојка Зуни Фустан Од Еднорог Тул Слоевит

Специјална Пригода На Девојка Зуни Фустан Од Еднорог Тул Слоевит

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Усогласете ја нејзината пенлива личност со оваа проегирна прекривка од тул со детален фустан со сјај еднорог што сигурно ќе ја заслепи за секоја пригода. Материјална Содржина : . Горниот Дел Од Телото : 96% Полиестер, 4% Најлон. Долниот Дел Од Телото И Поставата : 100% Полиестер Зуни Девојка Девојка Специјална Пригода Еднорог Тул Слоевит Фустан (Руменило/Еднорог, 2Т).

Спецификација

Избор на клиент