.

.

Акихол Женски Врвови Женски Летни Врвови V Вратот Возбуда Ракав Резервоар Врвот Шифон Блузи Кошули За Жени

Акихол Женски Врвови Женски Летни Врвови V Вратот Возбуда Ракав Резервоар Врвот Шифон Блузи Кошули За Жени

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Чипка Вратот Цвет Чипка Вез Голем V Вратот Обичен Краток Ракав Женски Плетена Маица Работа Маици Женски Чипка Вратот Цвет Чипка Вез Голем V Вратот Обичен Краток Ракав Женски Плетени Маица. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 190гр. големина На Пакетот : 25х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ткаенина : Оваа симпатична Маица е супер мека, удобна и еластична. Карактеристика : Преклопени кратки ракави, Декорација На Странично Копче, заден набор, заоблено деколте, секојдневно лабаво вклопување. Стил : оваа кошула Можете да ја спарите со вашите омилени фармерки, панталони, здолништа, панталони, шорцеви или хеланки. Таа е погодна за Секојдневен/Канцеларија/Датум/Дома/Спорт/Партија/Работа. Нега : Машинско перење или рачно перење со ладна вода. Не избелувајте. Висат сува. Забелешка : Поради поставките на мониторот и дефинициите за пиксели, бојата предизвикува малку поинаква од сликата.

Спецификација

Избор на клиент