.

.

Амилие Култура Блузи За Жени Лето V Вратот Солидна Тенок Одговара Исечени Резервоарот Блузи Основни Маица

Амилие Култура Блузи За Жени Лето V Вратот Солидна Тенок Одговара Исечени Резервоарот Блузи Основни Маица

DEN 175.68
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : . Удобната ткаенина ве одржува свежи и ладни цел ден. Измијте одделно, препорачано миење раце. Не избелувајте. Висат Сува. Ве молиме погледнете го водичот за големина подолу за додворување на фигурата. Големина(см)ttttttt tt. s t Bust : t82t Length : t41пресврт : t68tsholder : t36. Мt Bust : t87tlengh : t42пресврт : t73tsholder : t37. Lt Bust : t92t Length : t43пресврт : t78t Shoulder : t38. Големина (инч)ttttttt tt t. s t Bust : t32.28 t Length : t16. 14 пресврт : t26. 77 t Shoulder : t14. 17 . Мt Bust : t34,25 t Length : t16, 54 пресврт : t28, 74 t Shoulder : t14, 57 . Lt Bust : t36. 22 tlengh : t16. 93 пресврт : t30. 71 t Shoulder : t14. 96 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Стил : Секојдневен, елегантен. Сезона : Лето, пролет. Забелешка : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, ние се стремиме да ја фотографираме ставката што е можно пореална. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нашите женски маици се направени од полиестер. Висококвалитетната, мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Карактеристика : Кратки ракави, еднобојни, v вратот, рушени детали, чипка трим, тенок одговара, исечена должина. Женски основни маици, погодни за лето, пролет и fall. Дизајн : тесните врвови на културите се шик и привлечни. Ќе бидете поубави и попривлечни во него. Тенок стил може целосно да ја покаже кривата на вашето тело. Натпревар : ќе добиете повеќе комплименти од другите ако одговарате на рушените врвови за жени со шорцеви, хеланки, високи потпетици итн. Повод : женски модни врвови, се совршени за секојдневниот живот, плажа, датира, работа, настани, ноќен клуб, одмор, дневна активност и други прилики.

Спецификација

Избор на клиент