.

.

Фудбал Живот Хартија Пакет

Фудбал Живот Хартија Пакет

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Фудбалски Спорт Живот Хартија Сет (2еа од 6) Двострана Хартија 12 х 12-комплет за бележење на тема фудбал. Добивате (2) секоја од 6 различни двострани страници за да не мора да одлучувате која страна ќе ја користите. Или можете да ја користите истата страница двапати. Страниците имаат живописна шема на бои. Секој спорт има соодветен пакет налепници (достапен одделно) што го додава тој мал дополнителен завршен допир на вашиот проект. Содржи 12 листови хартија за белешки од 12 инчи на 12 инчи, 2 од секој дизајн, Хартии совршени за Вашите Фудбалски спомени, Направени во САД, без Киселина и без лигнин,Живописна шема на бои.

Спецификација

Избор на клиент