.

.

Време и време женска четкана памучна карирана кошула

Време и време женска четкана памучна карирана кошула

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Екоко време n tru ткаени карирани кошула време и Тру ткаена карирана кошула : 99% памук, 1% други влакна. Топ на копчето за жени надолу. Измислување на памучна фланела. Долги ракави со копчиња со копчиња. Зашилена јака со копче надолу. Плетенка назад. Закривена кошула хелајн. Сеопфатна карирана шема. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо доколку е потребно.

Спецификација

Избор на клиент