.

.

Богатствата НА каролина PPP3032CNL Бостон Териер Плажа Бебе Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата НА каролина PPP3032CNL Бостон Териер Плажа Бебе Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 312.80
Залиха
Достапно за нарачка

Богатства НА Каролина PPP3032 CNL Бостон Териер Плажа Бебе Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичка Ноќна Светлина со раса специфични уметнички дела од бостон териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Ноќна Светлина за украсување За Лето, Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Бостон Териер Плажа Бебешка Керамичка Ноќна Светлина предниот дел на ноќното светло е висок шест инчи и широк 4 инчи. Две вклучени завртки ја држат плочката во држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Спецификации Дизајн : Бостон Териер Плажа Бебе. Големина : 6 х 4 во. Тежина : 1 килограми. - ШКУ : ЦРЛТ246555.

Спецификација

Избор на клиент