.

Карактеристики Висина на завесата : 70 инчи Должина завеса : 71 во Боја : Тип На Јасна Шема : Тип На Цврст Про

оценки:
Достапно за нарачка

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

оценки:
Достапно за нарачка

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

оценки:
Достапно за нарачка

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

оценки:
Достапно за нарачка

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е

оценки:
Достапно за нарачка

А природна убавина, Каранфил Дома Модата Вера Дрво Во Зелена Ткаенина Туш Завеса освежува вашата бања у�

оценки:
Достапно за нарачка

Овој прекрасен И елегантен Комплет За Бања За Завеси за Туширање е совршен начин за ажурирање на вашиот

оценки:
Достапно за нарачка

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

оценки:
Достапно за нарачка

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

оценки:
Достапно за нарачка

Прекрасната крајбрежна омбре шарена завеса за туширање е совршена за давање мирни крајбрежни вибрации

оценки:
Достапно за нарачка

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

оценки:
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

оценки:
Достапно за нарачка

Многу погоден за вас!!!! Завесата за туширање е погодна за бањи со различни стилови на декорација Материј

оценки:
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

оценки:
Достапно за нарачка

Совршен за секој што сака да додаде малку забава и каприц во својот туш користете во домови, апартмани, �

оценки:
Достапно за нарачка

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно Н�

оценки:
Достапно за нарачка

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

оценки:
Достапно за нарачка

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

оценки:
Достапно за нарачка

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

оценки:
Достапно за нарачка

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

оценки:
Достапно за нарачка

Прекрасната јакобска завеса за туширање може да послужи како личен акцент во вашата бања и да ви помогн�

оценки:
Достапно за нарачка

Снежен Опсег Стогодишнина ВајоминУникатна Ткаенина Туш Завеса 70"х 72" Кафепрес ги оживува вашите страст�

оценки:
Достапно за нарачка

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

оценки:
Достапно за нарачка

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

оценки:
Достапно за нарачка

ОДГОВАРА НА ГОЛЕМА РОЛНА : Макс должината на ролната хартија е 4,92 инчи Држи дури и мегаголемина ролни на

оценки:
Достапно за нарачка

【 Висок квалитет на материјалите и прекрасен дизајн 】 туш завеса е направен од 100% полиестер платно, ко�

оценки:
Достапно за нарачка

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

оценки:
Достапно за нарачка

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

оценки:
Достапно за нарачка

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда

оценки:
Достапно за нарачка

ФАБОТД ЦЕЛ : "Нека секое семејство има висок квалитет, уникатен оригинален дизајн производи за домаќинс�

оценки:
Достапно за нарачка

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

оценки:
Достапно за нарачка