.

.

Вештачки Цвет Бонсаи Градина Свадба Партија Канцеларија Одмор САМ Десктоп Декор

Вештачки Цвет Бонсаи Градина Свадба Партија Канцеларија Одмор САМ Десктоп Декор

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : Изработени од висококвалитетен материјал, неизбледуваат и постојано се одржуваат свежи.Живописна боја, изгледа реално и живо, носи свежа атмосфера во вашиот дом.Погоден како ресторан, хотел, продавница, декорација на домот. Име на ставка : Вештачки Бонсаиматеријал : Меламин Тенџере + Свилен Цвет Прилики : Ресторан, Хотел, Продавница, Дом, итн.Карактеристики : Неизбледена, Реална, Живописна Боја, Домашен Декор, Висина На Вештачки Цвет : 13см/5.12", Дијаметар : 8см/3.15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Вештачки Бонсаи (Со Тенџере) Изработен Од висококвалитетен материјал, не избледува и постојано се одржува свеж. Живописна боја, изгледа реално и живо, носи свежа атмосфера во вашиот дом. Погоден како ресторан, хотел, продавница, декорација на домот.

Спецификација

Избор на клиент