.

.

Карлајл на АТВ UTV гума - 24x12- lrb 4ply оценет

Карлајл на АТВ UTV гума - 24x12- lrb 4ply оценет

DEN 2041.12
Залиха
Достапно за нарачка

AT489 е популарна гума за замена на оригиналната опрема и постигнува голема рамнотежа помеѓу отпорот на лесна и пункција. Има извонреден зафат на лабавиот терен без да се откаже од удобното возење на тврдо спакувани површини. Carlisle AT489 24/12.00-10 NHS TL TIRE.

Спецификација

Избор на клиент