.

.

Менс Aut И Зима Тенок Ретро Дневен Кариран Џебен Костум Палто

Менс Aut И Зима Тенок Ретро Дневен Кариран Џебен Костум Палто

DEN 1295.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : umn И Зима . Пол : Мажи. Повод : Секојдневно . Стил : Модерен. Материјал : Полиестерски памук. Тип На Шема : Кариран. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Костум Влажно Време Дожд Костум Тенок Одговара Костум Панталони За Мензиза шема : . Големина : М Биста : 105см/41,34" Должина : 70см/27,56" Ракав : 62,8 см/24,72" Рамо : 44,7 см/17,60"Големина : Л Биста : 110см/43,31" Должина : 72см/28,35" Ракав : 64см/25,20" Рамо : 46,5 см/18,31"големина : Xl биста : 115cm/45.28" должина : 74cm/29.13" Ракав : 65.2 cm/25.67" рамо : 48.3 cm/19.02"Големина : Xxl биста : 120cm/47.24" должина : 76cm/29.92" ракав : 66.4 cm/26.14" рамо : 50.1 cm/19.72"големина : xxxl биста : 125cm/49.21" должина : 78cm/30.71" ракав : 67.6 Cm/26.61" рамо : 51.9 Cm/20.43" quoces offe машкиот костум е одличен избор за секојдневно. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Материјал Е Изработен Од Одлични Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење.

Спецификација

Избор на клиент