.

.

Центричен 500.03680

Центричен 500.03680

DEN 871.04
Залиха
Достапно за нарачка

Овој иновативен; напреден производ за триење е дизајниран да ги задоволи строгите потреби на професионалните техничари и бараните апликации. PQ PRO Диск Сопирачките Ги комбинираат можностите за триење на сопирачките управувани од клиентите со најсовремени материјали за решавање на клучните проблеми со услугата-избледување на сопирачките; слаб одговор на сопирање; прекумерна бучава и високи температури. PQ PRO Диск Сопирачки Влошки Осигурувач Центрични Делови ' легендарниот прв-на-пазар триење на сопирачките истражување и развој со иновативни; докажани процеси на изработка. PQ PRO влошките за сопирачките се произведуваат со користење на позитивниот процес на обликување што го користат оригиналните добавувачи на опрема. Нашиот Систем За Рано Предупредување Со Оптимизација ви дава јасна визуелна индикација за работниот век на подлогата; и секој сет е поддржан Од Едногодишна Гаранција За Помош На Патот. Центричен 500.03680.

Спецификација

Избор на клиент