.

.

Малиот Готвач на Инктастик Опа Со Слатки Желки Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Малиот Готвач на Инктастик Опа Со Слатки Желки Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Вашиот иден готвач ќе го сака Нашиот Мал Готвач На Опа со Слатки Желки Ползавец со Долги Ракави. Совршено на една од нашите престилки! Малиот Готвач на Инктастик Опа Со Слатки Желки Боди Со Долги Ракави За Новороденчиња Унисекс Светло Сина 18 Месеци. Прави идеален роденденски подарок за вашиот внук или внука која сака да помага во кујната!. Совршено на една од нашите престилки!. Вашиот иден готвач ќе го сака Нашиот Мал Готвач На Опа со Слатки Желки Ползавец со Долги Ракави. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. желка љубовник готви супа игра на зборови бог соус опа германски.

Спецификација

Избор на клиент