.

.

Дијамант Дупка Видов Вежба Малку Видов Постави Плочка Керамички Мермер Стакло Машина

Дијамант Дупка Видов Вежба Малку Видов Постави Плочка Керамички Мермер Стакло Машина

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава стариски од пазарот На Џојбај.Сосема Ново И Висококвалитетно Добри Перформанси И Одлични за правење чиста и точна дупка на стакло и плочки подобро со електрична вежба (Со Исклучок на предметот) Овие Дијамантски Парчиња се Способни Да Дупчат Во Исклучително Тврди Материјали како Камен и Стакло. Користете Поставување Со Мала Брзина и Правилно Ладење, Како Што Е Водата, До Траен Живот.Боја : Сребрена употреба со Каква Било Вежба или Супериорни Перформанси - Исечете Дупки Во Мермер, Стакло, Плочка, Камен, итн..Одлично За Дома, Хоби, Занает, Градежништво итн..Материјал : Дијаметри На Пила Со Метална дупка : 3мм/0,12 инчи 4мм/0,16 инчи 5мм/0,20 инчи 6мм/0,24 инчи 8мм/0,31 инчи 10мм/0,39 инчи 12мм/0,47 инчи 18мм/0,71 инчи 32мм/1,26 инчи 50мм/1,97 инчи вклучени : 3 Парчиња 3мм дијамантска вежба Бит3 Парче 4мм дијамантска вежба бит3 парче 5мм дијамантска вежба бит3 парче 6мм дијамантска вежба бит3 парче 8мм дијамантска вежба бит3 парче 10мм дијамантска вежба бит3 парче 12мм дијамантска вежба бит3 парче 18мм дијамантска вежба бит3 парче дијамантска вежба бит3 парче 12мм дијамантска вежба бит3 парче 18мм дијамантска вежба бит3 парче 50мм дијамантска вежба само Горенаведената содржина на пакетот други Производи не Се Вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 30 парчиња Дијамантска Дупка Видов 3-50мм Дупчалка За Пила Поставена Плочка Керамички Мермер Стакло Машина. Сосема Нов И Висококвалитетен Добри Перформанси И Одличен за правење чиста и точна дупка на стакло и плочка работи подобро со електрична вежба (Со Исклучок на предметот) Овие Дијамантски Парчиња се Способни Да Дупчат Во Исклучително Тврди Материјали како Камен и Стакло. Користете Поставување Со Мала Брзина и Правилно Ладење, Како Што Е Водата, До Траен Живот. Сосема Нов И Висок Квалитет. Добри Перформанси и. Одлично за правење чиста и точна дупка на стакло и плочка. Работи подобро со електрична вежба (Со Исклучок на предметот).

Спецификација

Избор на клиент