.

.

Јубатуо Ноќта На Вештерките Кардиган За Жени Ракав Неправилен Раб Отворен Преден Мека Завеса Плус Големина Блуза Со Џебови

Јубатуо Ноќта На Вештерките Кардиган За Жени Ракав Неправилен Раб Отворен Преден Мека Завеса Плус Големина Блуза Со Џебови

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Јубатуо Ноќта На Вештерките Кардиган За Жени 3/4 Ракав Неправилен Раб Отворен Преден Мека Завеса Плус Големина Блуза со Џебови. Ноќта на вештерките кардиган блуза за жени има мек материјал, смешни ноќта на Вештерките печатени, додадете модерен и уникатен талент. Должината и сечењето се многу ласкави, женскиот отворен преден џемпер со 3/4 Ракави со џебови од двете страни е лежерен и лесен, Класични елементи за Ноќта на Вештерките етил, тенок крој, истакнете ја вашата прекрасна фигура, Овој Кардиган За ноќта на Вештерките за жени е модерен, извонреден и Смешен, што ве прави попрефинети и шармантни, додавајќи Ноќта на Вештерките и уникатната атмосфера, е совршен За Ноќта На Вештерките Пол : Жени, Дама, Женски. Деколте : Кардиган, Преден Отворен. Ракав : 3/4 Ракав. Сезона : umn Fall, Зима, Пролет. Прилики : Женски Ноќта На Вештерките гроздобер Кардиган одличен за Ноќта на Вештерките, дома, секојдневен, забава, одмор итн. Совршена облека за фестивалско и секојдневно носење, училиште, секојдневно, одмор, состанок, забава, клуб итн. Можете да го носите за речиси секој дури!. Натпревар : Оваа Кардиганска Кошула За Ноќта на Вештерките е погодна за Други Маици во стилот На Ноќта на Вештерките, џемпери, фармерки, здолништа, создадете свој стил На Ноќта на Вештерките за носење и поминете совршен Ноќта на Вештерките. Карактеристика : Кардиган За Ноќта на Вештерките за жени, кардиган за жени, долги кардигански џемпери за жени, кардиган за жени лесен, отворен преден кардиган за жени, кардиган за жени, кардиган со 3/4 ракави за жени, кардиган со плус големина за жени.

Спецификација

Избор на клиент