.

Големина на прстен : 85 тежина( гм) : 1,4 Метал : Жолто Злато Метална Чистота : 10к Златна Завршница : Висок Пол�

оценки:
Достапно за нарачка

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

оценки:
Достапно за нарачка

Кој подобар начин да ја исповедате и симболизирате вашата неуморна наклонетост но, со Овој Неверојатен

оценки:
Достапно за нарачка

Ова Е Прекрасен Бенд За Мажи со 0,02 cttw Дијамант (I2I3Јасност, IJБоја) ВО 10k Бело Злато.Има вкупно 3 Тркалезни Д�

оценки:
Достапно за нарачка

Стерлинг Сребрена ПЕПЕРУТКА ЦЗ Прстен Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (ЦЗ)|К

оценки:
Достапно за нарачка

925 СРЕБРЕНА СРЕБРЕНА 6ММ БРУСЕНА КУПОЛА ЈАЖЕ РАБОТ СВАДБА ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 7.5 ФЕНСИ ПАРИЧНА КАЗНА НАКИТ З�

оценки:
Достапно за нарачка

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Цитринестоун Боја_2 : Јелоустоун Колич�

оценки:
Достапно за нарачка

Овој прекрасен бисерен прстен е монтиран со прекрасен тахитски бисер со исклучителен сјај...

оценки:
Достапно за нарачка

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе Ви се допадне

оценки:
Достапно за нарачка

Вистински превртувач на главата, Центарот 0,60 кт Син Топаз и Страничниот Дијамант 0,50 кт тв се прекрасно и

оценки:
Достапно за нарачка

Материјал : Примарна Чистота : 10клатинг : Ширина На Родиум : 1,93 Мм Производствен Процес : Леано Материјал :

оценки:
Достапно за нарачка

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува поспецијално со оваа лента од 14 каратно жолто злато...

оценки:
Достапно за нарачка

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

оценки:
Достапно за нарачка

10к Бело Злато 2,5 мм Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 8,5 Големина : 8,50 Должина : 0 Ммматеријал : П�

оценки:
Достапно за нарачка

Направете прекрасна модна изјава со овој 14 каратен двобоен фенси ѓердан Овој ѓердан со синџир од жолто �

оценки:
Достапно за нарачка

14кт Бело Злато 5,50 мм Тркалезен Моисанит 4 Обетки Од 1,2 Карат Точка БројWG3248 AMT Примарен Метал : 14к Злато, По�

оценки:
Достапно за нарачка

Ова е вкусен вкрстен прстен од колекцијата Изрази Што Се Редат Лентата на прстенот е изработена од среб�

оценки:
Достапно за нарачка

Овој прекрасен создаден рубин и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за

оценки:
Достапно за нарачка

14к Бело Злато 2мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 11сајз : 11.00 Дол�

оценки:
Достапно за нарачка

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати има овална форма создаден црвен рубин цента

оценки:
Достапно за нарачка

Облечете го вашиот изглед со овие 14к обетки од природен аметист од Бело Злато Овие виолетови обетки Со А

оценки:
Достапно за нарачка

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 14 карати, ов

оценки:
Достапно за нарачка

14к Жолто Злато 10мм Рамно Со Чекор Раб Свадба Бенд Големина 13.5 Големина : 13.50 Должина : 0 Мм Материјал : Прим

оценки:
Достапно за нарачка

Сарис И Работи 10к Жолто Злато Кадукеус Со Медицински Сестри Капа Приврзок Точка БројСНТ100110С3114 Дајте им

оценки:
Достапно за нарачка

, овој прстен од 14 каратно жолто злато е совршен за оние кои го слават својот роденден На Мај Овој прекра�

оценки:
Достапно за нарачка

Ние ги користиме само најбезбедните материјали и спроведуваме строго тестирање на чистотата и безбедн�

оценки:
Достапно за нарачка

Навистина воодушевувачки, овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе импресионира...

оценки:
Достапно за нарачка

Овој прстен Е Хипоалергичен и удобно одговара Волфрам Карбид е високо отпорен на гребење материјал кој

оценки:
Достапно за нарачка

Украсете го вашиот зглоб со оваа сребрена нараквица со цврст отворен ланец Оваа нараквица долга 8 инчи и

оценки:
Достапно за нарачка

Светли и стилски, овие модерни обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат пресврт на вашата уба�

оценки:
Достапно за нарачка

Направете ја крајната женска изјава со овој прекрасен прстен на прстите Дизајниран во 14 каратно бело зл

оценки:
Достапно за нарачка