.

.

Божиќни Блузи За Божиќни Жени Симпатичен Принт На Ирваси Обични Џемпери Со Екипаж Со Долги Ракави Дуксер Празнични Пуловер Врвови Темно Сива Л

Божиќни Блузи За Божиќни Жени Симпатичен Принт На Ирваси Обични Џемпери Со Екипаж Со Долги Ракави Дуксер Празнични Пуловер Врвови

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Божиќ Мода Aut Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Пуловер Блузи Џемпери Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Обични врвови,Стилски и моден дизајн, Лето секојдневен Блуза Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојкакога : Секојдневен,Далиј, Божиќ.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Тркалезен Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женски Топ Големина Табела : Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61" Рамо : 63см/24.80" Ракав : 57.5 см/22.64" Должина : 78см/30.71" Препорачана големина : ви предлагаме да изберете според препорачаната големина,доколку не е во препорачаниот опсег, за да не влијаете на вашето искуство во купување, предлагаме Да не ги купувате овие производи,пред да ја нарачате, ве молиме само изберете големина ШТО НАЈМНОГУ ВИ ОДГОВАРА ВО ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ!!!. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Фала!.

Спецификација

Избор на клиент