.

.

Темна бура од artид Микаел Б ': мраз' жолчка

Темна бура од artид Микаел Б ': мраз' жолчка

DEN 719.84
Залиха
Достапно за нарачка

Краткиот опис не е достапен уметнички ид Микаел Б „Темно невреме : мраз“, обвиткано со плови, платно, е висококвалитетно печатење на платно, што ја прикажува елегантно деталната, но модерна мапа на тиопграфија на Микаел Б. Совршен центар за кој било дом или канцеларија. Артист : Наслов : Темно невреме : Димензии на мразот на сликата : ширина 12,5 инчи висока x 12,5 инчи, ширина 16,5 инчи висока x 16,5 инчи, широк 22,5 инчи широк x 23,85 инчи, широк 34,5 инчи високи x 34,5 инчи широки надворешни димензии : 14 инчи високи x 14 инчи Широк, широк 18 инчи широк x 18 инчи, широк 24 инчи широк x 24 инчи, висока 36 инчи висока x 36 инчи ширина ориентација : квадрат. Тема : Илустрација, мапа. Тип : платно уметност, ликовна уметност, печатење, завиткано. Стил : Карта. Уметнички медиум : платно. Рамка : врамена. Големина : Екстра голема, средна, голема, мала. Фабричките запечатени кутии не можат да се вратат ако се отворат.

Спецификација

Избор на клиент