.

.

Енвеји Женски Летни Боемски Екипаж Вратот Краток Ракав Ладно Рамо Цветни Печати Шупливи Плус Големина Фустани

Енвеји Женски Летни Боемски Екипаж Вратот Краток Ракав Ладно Рамо Цветни Печати Шупливи Плус Големина Фустани

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производот : . Должина На Фустан : Миди. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : вратот На Екипажот. Материјал : Полиестер. Тип на ткаенина : ДРЕС. Тип На Шема : Цветни. Силуета : А-Линија. (Стил) : Боемски. Акценти : Шупливи Надвор. Сезона : Лето. Оддел : Жени. Тип На Големина : Плус. тема : Боемски Плус Големина Фустани. Краток Ракав, Ладно Рамо, вратот На Екипажот. Цветни Печати. Летни Фустани. А-Линија Фустани. Боемски Стил.

Спецификација

Избор на клиент