.

.

Подобри домови и градини ® Виндзор решетки Керамички отпад, крем и сина боја

Подобри домови и градини ® Виндзор решетки Керамички отпад, крем и сина боја

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Постигнете избалансиран изглед во вашиот простор за живеење со оваа стилска корпа за отпадоци од решетки Виндзор од подобри домови и градини. Оваа прекрасна отпадоци од отпадоци од камења е нагласена со извајана граница во форма на сина решетка и може да координира со многу стилови за завршен изглед во која било просторија. Оваа корпа за отпадоци е и траен и модерен, кој нуди стил и функционалност. Исто така, обезбедува дискретно отстранување на ѓубрето во вашиот дом. Стилски заоблен каменет за отпадоци. Витстоун тело со извајана сина граница на решетки. Обезбедува дискретно отстранување на ѓубрето. Добро координира со многу стилови на декор.

Спецификација

Избор на клиент