.

.

Машка Кошула За Фустани Редовни Кошули Со Долги Ракави Со Копчиња Обични Цврсти Урбани Стилски Деловни Тенки Фит Свечена Кошула Без Брчки

Машка Кошула За Фустани Редовни Кошули Со Долги Ракави Со Копчиња Обични Цврсти Урбани Стилски Деловни Тенки Фит Свечена Кошула

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Машка Кошула За Фустани Редовни Кошули Со Долги Ракави Со Копчиња Обични Цврсти Урбани Стилски Деловни Тенки Свечени Кошули Без Брчки Карактеристики : Материјал : машка кошула изработена од 95% полиестер, 5% спандекс, удобна, дише и некои се протегаат за да овозможат простор за движење.Карактеристика : свечена кошула за мажи со раширена јака, манжетна, цврста боја, редовно вклопување или тенок дизајн. Прилика : машките долги ракави се совршени за свечена или секојдневна облека, бизнис, работа, секојдневно носење или матурска забава, состаноци, забави.Боја : разновидна цврста боја за избор, поради конфигурацијата на мониторот варира, така што вистинската боја може да има мала грешка.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина на ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Машки врвови Материјал : кошулата со фустан со долги ракави е изработена Од растеглива Ткаенина,Ве Прави Полесно Да Го Поместите Телото;Мека И Удобна Со Добра Дише. Дизајн : комбинацијата на висококвалитетни ткаенини и специјална технологија ја прави цврстата кошула за фустан не е лесна за брчки, лесна за нега.Класичната раширена јака лесно се совпаѓа со вратоврска или машна. Повод : Бизнис/Свадба / Забава/Запознавање, без разлика дали за свечени прилики или секојдневно секојдневно, оваа машка кошула за фустани е совршен избор; исто така е идеален подарок за семејството, љубовниците и пријателите. Услуги на клиентите : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме и ќе ги решиме вашите проблеми навремено.Со нетрпение го очекуваме вашиот избор. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Спецификација

Избор на клиент