.

.

Miaенски Карат Карат Т.В. Ѓердан од сребро од дијамант Стерлинг Сребрен

Miaенски Карат Карат Т.В. Ѓердан од сребро од дијамант Стерлинг Сребрен

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Донесете го дома овој ѓердан од тенискиот ѓердан од Дијамант Миабела Дијамант. Изработено стерлинг сребро, овој ѓердан има 100 тркалезни треперливи дијаманти (H-I-J, I3) кои се украсени на ѓерданот во поставките за пас. Овој забоден ѓердан мери 17-инчи во должина и е обезбеден со употреба на затворач на пролетниот прстен. Засилен со висока полска завршница, овој подарок достоен ѓердан е вреден додаток на секоја колекција на накит. Изведете малку заслепување со оваа прекрасно извршена креација. Направено во сребро. 1 CT T.W. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : H-I-J. Јасност на дијаманти : I3. Песни поставени камења. Должина на ланецот : 17 инчи. Безбедно и удобно се прицврстува со затворач за кутии. Тениски ѓердан. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Спецификација

Избор на клиент