.

.

Inktastic Мојата Ѕирка Ме Сака - Малку За Подарок Дете Девојка Фустан

Inktastic Мојата Ѕирка Ме Сака - Малку За Подарок Дете Девојка Фустан

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мојата Пипа Ме Сака-Малиот Фустан за мали лисици. Inktastic My Peepaw Ме Сака - Малата лисица Мало Дете Краток Ракав Фустан Женски Природни Со Ленти 2 T. Мојата Peepaw Ме Сака - Малку фокс Дете Фустан. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. семејство лисици дедо дедо внук внук внука прво новороденче расте симпатична природа остава подарок деца девојки.

Спецификација

Избор на клиент