.

.

Лументо Дами Лабава Фит Спортски Пуловер Плус Големина Слободно Време Маскирна Дуксери Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Камуфлажа На Каки

Лументо Дами Лабава Фит Спортски Пуловер Плус Големина Слободно Време Маскирна Дуксери Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Камуфлажа

DEN 839.52
Залиха
Достапно за нарачка

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Качулка За Ноќта на Вештерките, Обични Врвови Со Леопард Принт, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер со Врвки. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Слатки есенски дуксери за жени кои имаат леопард принт, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечење.

Спецификација

Избор на клиент