.

.

Дерек срце Класик Класичен карид што одговара на семејни Божиќни пижами, 2-парчиња

Дерек срце Класик Класичен карид што одговара на семејни Божиќни пижами, 2-парчиња

DEN 271.68
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени, постави, натпревар! Каков забавен и празничен празник ќе имате кога сите во семејството ќе бидат пријатни со класичните карирани карирани од Дерек срце, што одговараат на Божиќните пижами. Кидовите сигурно ќе го сакаат овој пријатна мета и џогери, толку е мека, шарена и удобна. Идеален избор за семејни фотографии .. има дури и соодветна бандана за меки. Материјал : Топ и панталони : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Пижама Топ и џогери. Врвни карактеристики : опремени; Контраст со ребрести екипаж; стил на пуловер; долги ракави со контрастни ребрести манжетни; Сеопфатна карирана шема. Карактеристики на џогерс : опремени; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; ребрести манжетни; Сеопфатна карирана шема. Класичен кариран Семеен пижама Семеен пижама со деца од Дерек срце.

Спецификација

Избор на клиент