.

.

Време и Тру, женски резервоар за ребра, пакет

Време и Тру, женски резервоар за ребра, пакет

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Topенски резервоар за ребра, 2 пакети за пакување и резервоар за ребра на ребра на Tru : 58% памук, 38% полиестер, 4% спандекс. Topенски резервоар врвови. Ребрестиот плетен измислица. Деколте за лажичка. Без ракави. Без ознака. Должина на туника. Исправен хемлин. Пакет од 2 или 3. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење на нежен циклус ладно со слични бои, белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно, не печатење/мотив со железо.

Спецификација

Избор на клиент