.

.

Women'sенски плус големина на Леви со големина 501® Оригинални високи шорцеви од Jeanан

Women'sенски плус големина на Леви со големина 501® Оригинални високи шорцеви од Jeanан

DEN 423.20
Залиха
Достапно за нарачка

Моделирани по 501 оригиналните фармерки, овие тексас шорцеви беа направени со иконски вклопување инспирирано од гроздобер. До ден -денес тие никогаш не излегоа од стил. И тие никогаш нема. 99% памук, 1% elastanedenim. Ниско истегнување. Опремени преку колкот и бутот. Висок пораст : 12,87 ". ИНСЕАМ : 4", мерења засновани на големината 18. Моделирани по оригиналните фармерки од 501®, овие тексас шорцеви беа направени со иконично вклопување инспирирано од гроздобер. До ден -денес тие никогаш не излегоа од стил. И тие никогаш нема да летаат копчето. Стајлинг со 5 џеб. Само преку Интернет ексклузивни. Не ги исполнуваат условите за враќање или размена во продавница. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Спецификација

Избор на клиент