.

.

Фино декор Такара беж дамаск позадина

Фино декор Такара беж дамаск позадина

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тан Дамакс се појавува против позадината на слонова коска во овој класичен дизајн. Безвременска и елегантна, оваа позадина ќе му даде на вашиот простор гламурозен нов изглед. Такара е непостојана, не ткаена позадина. Оваа позадина има повторување од 25,2 инчи со директен натпревар. Исто така, тоа е и за миење и строго. Позадината на Takara Beige Damask со фин декор доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Fine Decor Decor е добро воспоставена компанија за тапети во семејството од петта генерација од Велика Британија. Производството на нивните дизајни во куќата им овозможи да развијат најсовремени техники за печатење и да одржуваат само највисок квалитет. Богата боја, специјалните третмани со мастило и деталните дизајни може да се најдат меѓу нивните разновидни придонеси. Неоткриен не ткаен материјал; 25.2-во повторување, директен натпревар; Перење и стрипт; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Спецификација

Избор на клиент