.

.

Женска плус големина лажичка за вратот на вратот од вратот

Женска плус големина лажичка за вратот на вратот од вратот

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Барате разноврсен врв што е удобен и стилски? Проверете ја оваа женска плус-големина лажичка-врат од туника од Terra & Sky. Одликувајќи се со долги ракави и деколте за лажичка, оваа блуза е одлична и за обични и за облечени прилики. Направено е од супер-мека и лесна маичка плетена ткаенина, така што ќе останете пријатни и удобни од ден на ноќ. Сечењето на тунична должина го прави одличен избор да се носат над хеланки и шорцеви, додека страничните парчиња го комплетираат изгледот. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky Women's Plus Scoop Neck Tunic Tee : 60% cotton, 40% rayon Women's plus-size T-shirt Jersey knit fabrication Scoop neckline Long sleeves Tunic-length straight hemline with side slits Available in assorted styles Machine wash cold, wash inside out, wash with like colors, only Не-хлорско белило кога е потребно, суво суво ниско, средно железо, не печатење/мотив.

Спецификација

Избор на клиент