.

.

Студените индустрии кои лежат од морската желка што се преклопува со алварелско сликарство на рептил, 24, дизајн од студио за ellвездени дизајн

Студените индустрии кои лежат од морската желка што се преклопува со алварелско сликарство на рептил, 24, дизајн од студио за

DEN 639.68
Залиха
Достапно за нарачка

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : природа; Надвор; Езеро; Плитка вода; Пливање; Дланка; Лисја; Рефлексија; Сенка; Желка; Животно; Влекачи; Школка;. Дизајн од ellвездено дизајн студио.

Спецификација

Избор на клиент