.

.

Се прашувате нараквица од велур со тримово трим со крзно од крзно

Се прашувате нараквица од велур со тримово трим со крзно од крзно

DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка

Tasty Suede нараквици од C. Чудо Додадете инстант стил на вашата надворешна облека. Фаукс крзно трим во леопард печатење додава жесток допир на кој било изглед. Технички влошки на допир на показалецот. Faux Fur Leopard Print Trim. Увезени. Suede нараквици за жени од C. Wonder.

Спецификација

Избор на клиент