.

.

Елементи женски плус големина фармерки на половината

Елементи женски плус големина фармерки на половината

DEN 508.16
Залиха
Достапно за нарачка

Фармерки со поп пизаз од елементи на елоки. Тризмот на рафле на еластичната половината ги прави забавни и фенси - малку нешто дополнително за вашите секојдневни фармерки. Моделот е 5'11 "и носи големина 14. Приближно. Inseam на моделот е 28". Право се вклопува од колкот низ бутот; тесен отвор на нозете. Еластична залепена половината со трим на рафли. Памук/1% спандекс. Машината што може да се пее. Елементи на увоз на увозување - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Спецификација

Избор на клиент