.

.

Исечете го женскиот џемпер за ракав со блусон со вратен врат

Исечете го женскиот џемпер за ракав со блусон со вратен врат

DEN 350.08
Залиха
Достапно за нарачка

Трендовски деколте и ракави за изјава… џемперот за ракав на блузонот на лажицата му дава на вашата гардероба стилски преуредување. Одликувајќи се со желка со асиметричен патент акцент и обемни ракави на блусон со исечени манжетни, овој џемпер е ништо друго освен обичен. Лизгајте го со некои тексас и гледајте како доаѓаат како да се тркалаат. Ексклузивно на. Материјал : 50% рајон/29% полиестер/21% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Деколте : Turtleneck со асиметричен ZIP акцент. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги блузонски ракави со исечени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено. Блусон џемпер за ракав за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Спецификација

Избор на клиент