.

.

Шорцеви за пливање на машки Georgeорџ

Шорцеви за пливање на машки Georgeорџ

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Освежете ја облеката за капење и оладете се во удобни шорцеви за пливање од Georgeорџ со одлични дизајни за блок во боја и разиграни отпечатоци. Овие стебла за пливање се совршени за еден ден на плажа или се дружат покрај базенот. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи Големина М. Затворање : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Џебови : две на страни; еден на грб. Карактеристики : Alliver Print или Blood Block Design. Пливаат шорцеви за мажи од Georgeорџ.

Спецификација

Избор на клиент