.

.

Озарк патека машка река се лизга на сандала

Озарк патека машка река се лизга на сандала

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа машка песна од Озарк Траг Сандал има солиден добар изглед! Оваа спортска авантуристичка сандала има обликуван чорап за совршено вклопување и удобност. Во комбинација со обликуваната надворешна плоча, оваа сандала ќе обезбеди максимална зафат и поддршка. Горниот е конструиран со употреба на ленти за мрежни мрежи со дополнителна прилагодлива вкрстена лента за да се обезбеди вклопување. Покрај тоа, има поставени места за поддршка и внатре и надвор за удобност и поддршка. Озарк патека машка река се лизга на сандала. Обликувана ева чорап и мида за удобност и поддршка. Солиден LUG TPR во гума надлежни за влечење и поддршка . Тешки најлон ленти за мрестење за горниот дел. Прилагодливо top Strap за безбедно вклопување . поставени натписи внатре и надвор за удобност и поддршка.

Спецификација

Избор на клиент