.

.

Checkerboard Lifestyle радосен срце фрлање перница, мулти-боја

Checkerboard Lifestyle радосен срце фрлање перница, мулти-боја

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Checkerboard Lifestyle радосна перница за фрлање срце, мулти-боја : меко текстуално преполн отпорен на отпорност на содржина : ткаена полиестерска содржина : faux downsize : 18 "x 18 " Прекрасно цветно срце од предната страна. Задната страна има транспарент на „Loveубов и смеа“. Мекото текстурираната ткаенина е долготрајна, отпорна на брчки и се чувствува одлично како што изгледа. Доаѓа комплетно со пополнување на Faux-Down.

Спецификација

Избор на клиент