.

.

Ournourneyе женски жени Шаста Тру удобност пена од средна потпетица пумпи за пети

Ournourneyе женски жени Шаста Тру удобност пена од средна потпетица пумпи за пети

DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите потпетици од Шаста од колекцијата ournournee ќе бидат совршен чевел за кога сакате да потресете поглед, никој нема да го заборави. Со нивното 4 mm Tru Comfort Fonam ™ Insole, патент луксузен веган кожа, потпетица на платформа, наредени блок -потпетици и затворање на двојна лента и кука, овој стил ве носи од старо до смело. Стилот на Мери Janeејн како овој е практично гаранција за да ви добие комплименти. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Кука и јамка. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент