.

.

Манискевиц мешавина од торта, жолта, оз

Манискевиц мешавина од торта, жолта, оз

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Вкусен и лесен за подготовка за вашиот Седер. Вклучен. Ние ја продолжуваме нашата заложба да испорачаме асортиман на храна што ги исполнува највисокиот квалитет на кошерските стандарди. Манискевиц мешавина од торта, жолта, 12 мл.

Спецификација

Избор на клиент