.

.

Врска на магија на трепките

Врска на магија на трепките

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Направете малку црна магија со нашите ковчези со ковчези самолепливи трепки. Тие се совршен додаток на врвот на вашиот плашлив ансамбл. Тие се лесни за употреба, лесни за отстранување и остануваат ставени со часови, ви даваат брз, едноставен начин да го погледнат вашиот бленд до задебелување во ниеден момент. Само-лепливата карактеристика ја прави апликацијата брза и едноставна, така што ќе имате лаштастичен изглед да се израмни за ноќта на Ноќта на вештерките. Изберете го вашиот пар и ајде да добиеме нечистотии за Ноќта на вештерките - Вклучува 1 пар самолепливи, трепки. Секоја камшик доаѓа претходно застапена со лепило за поддршка за безбедно абење. Не е потребен лепак. Трепчињата се лесни за нанесување, лесни за отстранување и целосно без суровост. Само-лепливи трепки. Лесен за примена; Лесен за отстранување. Долготрајно.

Спецификација

Избор на клиент