.

.

Здраво Кити дете Девојче со качулка

Здраво Кити дете Девојче со качулка

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вашето малечко ќе ги обожава разнобојните детали и пријатната удобност на ова девојки соспана со капи, врз основа на иконата мачка Здраво Кити. Направено од Peplowy-мекото микро руно, оваа унија костум има печатена шема Hello Kitty, како и аспиратор со збир на 3Д ткаенини уши и лак за максимална сложеност. Затворањето на поштенскиот преден дел го олеснува скокање во и надвор од костумот, додека ракавот и манжетните за нозе се ребрести за да останат на место и да ја задржат топлината. Ова официјално лиценциран Sleeper Hello Kitty е одлично за фаќање на некои Z и да се шета низ куќата. Здраво Кити Деца за девојчиња со качулка со качулка : 100% полиестер. Костума за пижама со едно парче. Микро руно измислица. Сеопфатен печатен шема на Hello Kitty. Худ со здраво писе лице, 3Д ткаенини уши и лак. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави со манжетни со ребра. Манжетни со ребрести нозе. Официјално лиценциран производ на Hello Kitty. Достапно во бело. Измијте пред абење, свртете се внатре, машина измијте ладен, нежен циклус со слични бои, за да го задржите детергентот за отпорност на пламен, користете го сапун, само белило на не-хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, не пеглајте.

Спецификација

Избор на клиент