.

.

од страна на компанијата за подигање на портланд, машка обична сандала со две ленти

од страна на компанијата за подигање на портланд, машка обична сандала со две ленти

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Рок на топлото време со стилски и трендовски метеж во пар на Портланд од страна на компанијата „Портланд“ за мажи за мажи со две ленти. Изградена светлина и силна, па затоа сте подготвени за секоја пригода. Ева единствена. Синтетички горен. Отворен пети. Детали за двојна лента за токи. Се лизга на.

Спецификација

Избор на клиент