.

.

Зинус Атина 45 тапацирана платформа со платформа со глава на крилјата, полна

Зинус Атина 45 тапацирана платформа со платформа со глава на крилјата, полна

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнирана со шарм и класа, нашата рамка за кревет во платформата Атина го има токму она што е потребно за да ставите малку „крило“ во чекорот на вашата спална соба. Не само што ја има целата удобна удобност на главата со пена, туку ја рафинира вашата соба до нивото на необичен бегство од село со своето копче, суптилен беж тон и благодатни детали за крилото. И поддржувачот на душекот што ја добивате со тоа не остава ништо да се посака. Конструирана е со трајна дрвена платформа која оптимално поддржува секој душек без кутија пролет, оставајќи ве со убав, елегантен изглед што го носи вашиот кревет во 21 век. Сите делови, алатки и упатства за склопување за помалку од еден час се интелигентно спакувани во една тенка кутија што пристигнува на вашиот праг исто како и Совршено завиткан сегашност. Другото ветување што го живее за да ви донесе готово место што е убаво да се погледне во тоа, како што е да спиете. Зинус Атина 45 "тапацирана рамка за кревет со платформа со табла за крилја, целосен шарм, класа и удобност - удобност - Мекото копче за затегнување, рафинирано крило и пријатно подлога за пена ви даваат класично стилска рамка за кревет што е и достојна за спиење и достоинствено. Трајно дизајнирана - внатрешна челична рамка и густа подлога за пена додаваат удобност и долговечност; Големината на близнаци поддржува максимален капацитет на тежина од 350 фунти, додека сите други големини можат да поддржат до 700 фунти. Не е потребна пролет за кутии - издржливи дрвени лепчиња го поддржуваат и продолжете животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролетен душек без потреба од пролет на кутии; Сликите се распоредени од 2,3 - 2,8 инчи. Лесно склопување - сè што ви треба е ефикасно спакувано во една кутија и се испраќа директно до вашата врата; Сите делови, алатки и упатства се наоѓаат во патентниот оддел на слушалките за лесна, две лица.

Спецификација

Избор на клиент