.

.

Без граници јуниори плетени пантолони од пламен, 2-пакувања

Без граници јуниори плетени пантолони од пламен, 2-пакувања

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Толку кул - и добивате две! Овие плетени панталони од без граници имаат забавен дизајн на пламен, кој е совршен за вашиот изглед дома или обичен прошетка. Изработена во удобна ткаенина со стрии за да се движи со вас, овие панталони имаат лесен за носење, дизајн на влечење и пар со врвовите на врвовите како тимови и резервоари. Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Flare Leg. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Удобно вклопување и чувство. Плетни панталони на јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент