.

.

Мелиса и Даг Фарм Вода откриваат Активност Подловен сет

Мелиса и Даг Фарм Вода откриваат Активност Подловен сет

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Откријте сликање без меч за деца и забавни фарми сцени со Мелиса откријте бои и обрасци кога се влажни. Пенка за вода со буква со големина е лесно да се пополни, лесен за држење, продавници во компактна, спирална врзана книга за патување. Промовира фини моторни вештини, рани вештини за пишување/читање и визуелна дискриминација. Прави одличен подарок за предучилишни установи, девојчиња и момчиња на возраст од 3-5 години, за практика, игра без екран.

Спецификација

Избор на клиент